Пошук

Гра за правилами: виведення з тіні, сплата податків та обмеження

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів. У парламенті кажуть: законопроект ухвалили з метою, щоб в ігровій сфері все працювало легально, в тому числі і сплачувалися і податки.

Читати далі

Судитимуть учасників злочинного угрупування, котре на Тячівщині організувало незаконний гральний бізнес

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно учасників злочинної групи, які організували на Тячівщині діяльність мережі незаконних гральних закладів. Учасники ОЗГ - місцеві жителі

Читати далі

Поліція затримала 5 тчівців, які організували мережу незаконних гральних закладів на території Тячівського району (ФОТО)

Загалом, під час санкціонованих судом обшуків у гральних закладах поліція вилучила 86 одиниць комп'ютерної техніки, айпади, мобільні телефони та грошові кошти у сумі майже 110 тис. гривень.

Читати далі

Гральний бізнес, кір-вбивця, незаконні рубки – актуальні питання, обговорені членами Громадської ради при РДА з керівництвом району

У четвер, 8 лютого, відбулося засідання круглого столу членів Громадської ради при РДА з керівництвом районної влади та правоохоронних органів. Участь у заході взяли голова РДА Василь Дем’янчук, голова районної ради Іван Фабрицій, начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик, очільник Тячівської районної прокуратури Степан Жовнір та громадські активісти.

Читати далі