Пошук

Жителі Тячівської громади долучаються до організації боротьби з пандемією коронавірусу

Вчора, 23 березня, для потреб закладів і установ громади, депутатом Закарпатської обласної ради Голубка П.П. закуплено 5 тисяч засобів індивідуального захисту органів дихання.

Читати далі

У Тячеві обговорили впровадження проєктів ДФРР

Народний депутат України Василь Петьовка разом з очільником громади Іваном Ковачем обговорювали питання впровадження проєктів Державного фонду регіонального розвитку на території Тячівської громади на поточний рік та перспективу їх реалізації в 2020 році. Участь у робочій зустрічі взяли також депутат Закарпатської обласної ради Голубка Петро та голова правління Тячівської райспоживспілки Іван Бринзяник.

Читати далі

Дубівські поліцейські просять допомогти розшукати безвісти зниклого чоловіка (ФОТО)

Пішов з дому і не повернувся Голубка Михайло Васильович, 51-річний житель села Новоселиця Тячівського району. Правоохоронці встановлюють місцезнаходження чоловіка

Читати далі

У Тячеві на водіїв-«оленів» чекатиме евакуатор (ФОТО)

Сьогодні, 17 березня, у залі Тячівського ЦДЮТ відбулися громадські слухання, ініційовані розпорядженням Тячівського міського голови. У ньому взяли участь голова міста Іван Ковач, депутати та члени виконкому Тячівської міської ради, депутати Закарпатської обласної ради Іван Куцина та Петро Голубка, старости сіл об’єднаної громади, актив та мешканці міста – загалом, понад 90 учасників.

Читати далі