Пошук

На фестивалі «Віфлеємська зіронька – 2020» в Солотвині колядували трьома мовами (ВІДЕО)

Свято у Солотвині було міжнаціональне: тут колядки лунали українською, угорською та румунською мовами. Тут зібрались творчі колективи з Солотвина, Нижньої Апші, Топчина, Глибокого Потоку, Середнього Водяного та Білої Церкви. Фестиваль був започаткований ще у 2011 році за ініціативи та сприяння народного депутата України Василя Петьовки. На святі у Солотвині від його імені привітали юних колядників Неля Дан та Степан Тулайдан.

Читати далі

У Солотвині та Углі діти колядували на Х ювілейному фестивалі «Вифлеємська зіронька» (ФОТО)

На Тячівщині та Рахівщині проходить ювілейний фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька», який уже десятий рік поспіль проводиться з ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Започаткований фестиваль з метою збереження народних традицій та духовного розвитку підростаючого покоління.

Читати далі

Запрошуємо на ювілейний Різдвяний фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька - 2020»

9-11 січня 2020 року, за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки, в Тячівському районі, відбудеться Х ювілейний Різдвяний фестиваль колядок «Вифлеємська зіронька - 2020».

Читати далі

У Дубовому фестиваль «Віфлеємська зіронька» зібрав юних колядників (ФОТО)

Черговий тур традиційного районного фестивалю колядок серед дітей «Віфлеємська зіронька» відбувся 15 січня у Дубовому, в актовому залі Закарпатського машинобудівного технікуму.

Читати далі

На Рахівщині завершився різдвяний фестиваль колядок «Віфлеємська зіронька – 2019» (ФОТО)

Фестиваль «Віфлеємська зіронька-2019», що тривав на Рахівщині з 9 по 11 січня, завершився. Завершальним етапом став виступ у п’ятницю, 11 січня, колядницьких колективів дитсадочків та загальноосвітніх шкіл району в актовій залі Рахівської районної ради.

Читати далі