Пошук

На Тячівщині стартував весняний призов

Відповідно до Указу Президента України №71/2021 від 24 лютого 2021 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» у квітні розпочався черговий призов юнаків на строкову військову службу.

Читати далі

На Тячівщині контрабандисти, тікаючи від прикордонників, покинули 43 ящики сигарет (ФОТО)

Близько 4-ї години ранку військовослужбовці відділу «Тячів» помітили неподалік від річки Тиса, якою пролягає кордон з Румунією групу осіб. Законні вимоги прикордонників невідомі проігнорували та вдались до втечі у напрямку населеного пункту Біла Церква.

Читати далі

В Україні створили військовий підрозділ за румунським прикладом

Міжнародне співробітництво дозволяє впровадити в Україні передовий досвід діяльності румунських колег, закупити новітнє обладнання, екіпірування і техніку для військовослужбовців. Мета такого співробітництва - обмін передовим досвідом, спільні навчання і тренування для виконання службово-бойових завдань у екстремальних умовах.

Читати далі

На Тячівщині контрабандисти, тікаючи від прикордонників, покинули 6300 пачок сигарет (ФОТО)

Поблизу річки Тиса наряд зі складу військовослужбовців прикордонної комендатури швидкого реагування, які прибули на ділянку Мукачівського загону з метою посилення охорони державного кордону, помітив трьох осіб, які несли на плечах пакунки обгорнуті у чорний поліетилен. Зловмисники мали намір доправити до сусідньої Румунії 9 ящиків контрабандного тютюну, але, зрозумівши, що їх викрито, покидали свої ноші та вдались до втечі.

Читати далі