Пошук

У Тячеві офіційно представили новопризначеного голову Тячівської РДА

Сьогодні, 5 червня, у ході офіційного візиту на Тячівщину голова Закарпатської ОДА Олексій Петров офіційно представив громаді району новопризначеного очільника Тячівської РДА Тімура Аверіна, призначеного на цю посаду розпорядженням Президента України від 27 травня 2020 року.

Читати далі

«Закарпаттяобленерго» просить побутових споживачів уважно звіряти реквізити і оплачувати рахунки, аби не виникало заборгованості

Адміністрація ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертається до споживачів Закарпатської області з проханням уважно читати і звіряти реквізити рахунків при оплаті спожитої електроенергії в банкоматах, терміналах, в різноманітних платіжних системах у мережі інтернет (Приват24, Портмоне тощо), навіть у касах банківських установ!

Читати далі

Лісівникіи Брустурянського лісгоспу однаково тепло зустрічаю як для Президентів, так і заблукалих туристів

Брустурянське лісомисливське господарства розташоване далеко в горах, на мені кордонів з Івано-Франківською та Львівською областями й сусідньою Румунією. Чарівні краєвиди, що відкриваються з угідь лісгомисливгоспу, манять до себе численних візитерів. Для охочих познайомитися ближче з красою Карпат через лісгосп прокладені туристичні маршрути, де також облаштовані місця для зупинки та відпочинку туристичних груп.

Читати далі