Пошук

Після відпрацювання ринку у Тячеві стихійна торгівля відновилася (ФОТО)

Сьогодні зранку на речовому ринку та площі Поштовій, де зазвичай, щоп’ятниці стихійно торгують одягом та іншими речами, тячівська поліція проводила відпрацювання щодо дотримання карантинних норм. Частині продавців не дозволяли розгорнути торгові намети, бо у них не було документів на торгівлю, вони займали зелені зони, були без масок.

Читати далі

У Тячеві відпрацювали навчальну аварію на залізничному переїзді (ФОТО)

Сьогодні, 13 березня, в рамках командно-штабних навчань, які проводяться сьогодні на Тячівщині, у Тячеві, на залізничному переїзді по вул.Польовій, відбулося відпрацювання аварії.

Читати далі

Рятувальники вчили мешканців Тересви не наражати себе на небезпеку в повсякденному житті (ФОТО)

З початку року на Закарпатті вже зареєстровано 217 пожеж, 8 з яких завершились загибеллю людей. Для того, аби таких випадків ставалося якомога менше, рятувальники продовжують роз’яснювати громадянам елементарні правила безпеки. Одним з методів цієї роботи є пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів.

Читати далі

На Тячівщині відбулись позапланові пожежно-профілактичні відпрацювання (ФОТО)

Закарпатські надзвичайники докладають максимум зусиль, щоб літня спека минула без пожеж та людських жертв, і у зв’язку з цим посилюють просвітницько-профілактичну роботу з населенням.

Читати далі