Пошук

У ЦНАПі Дубівської громади надали понад півтори тисячі послуг (ФОТО)

Центр надання адміністративних послуг Дубівської територіальної громади відкрили у березні цього року. Приміщення під установу у будинку культури відремонтували коштом селищної ради. Сучасні офісні меблі, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення з системою електронного документообігу отримали завдяки Програмі «Юлід з Європою». Через карантинні обмеження обійшлося без офіційного відкриття. Та головне – мешканці громади мають можливість на місці отримати понад 70 адмінпослуг.

Читати далі

У КНП «Тячівська районна лікарня» відкрили модернізоване приймальне відділення екстреної невідкладної допомоги (ФОТО)

Сьогодні, 4 червня, у КНП «Тячівська районна лікарня» відкрили модернізоване приймальне відділення екстреної невідкладної медичної допомоги.

Читати далі

У тячівському САРЦ «Парасолька» відкрили відділення надання соціальних послуг (ФОТО)

У п’ятницю, 4 червня, у соціальному абілітаційно-реабілітаційному центрі «Парасолька» Закарпатської обласної ради в Тячеві офіційно відкрили відділення надання соціальних послуг.

Читати далі

Румунія відкрила кордон?

Гарна новина - з 1 червня почали діяти нові правила в'їзду на територію Румунії! Відмінена заборона в'їзду на територію Румунії іноземних громадян!

Читати далі

Юні митці стали призерами конкурсу «Легенди Карпат» (ФОТО)

2 червня у картинній галереї «Ужгород» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося відкриття виставки робіт учнів мистецьких шкіл обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Легенди Карпат». Захід відбувся в рамках Всеукраїнського культурного марафону «Не забуваючи минуле, погляд у майбутнє», присвяченого 30-річчю Незалежності України.

Читати далі