Пошук

У Тересвянській школі провели виставку-меморіал експонатів із зони бойових дій (ФОТО)

У заході, організованому місцевими активістами і волонтерами, взяли участь ветерани бойових дій на сході України. Школярі мали нагоду побачити експонати, привезені з передової, приміряти військову форму, оглянути світлини українських військових на передовій та почути розповіді з вуст земляків-учасників війни. Експозиція мала й благодійну мету.

Читати далі

Художниця з Дубового відзначена призом Фонду ім. Й.Бокшая (ФОТО)

15 грудня у приміщенні Генерального консульства Угорщини (Берегово) відкрилася виставка робіт молодих закарпатських митців, серед яких картини викладачки Дубівської ДШМ Яни Магей.

Читати далі

У тячівській галереї ім.Ш.Голлоші проходить виставка картин Василя Дочинця (ФОТО)

Це перша персональна виставка знаного художника з с.Біловарці на Тячівщині Василя Дочинця у Тячеві. В експозиції представлені як авторські роботи живописця, зокрема, «Автопортрет», пейзажі, так і копії робіт відомих майстрів пензлю.

Читати далі

У Тячеві відбудеться виставка картин Василя Дочинця

Як повідомили у відділі культури Тячівської РДА, у понеділок, 9 листопада, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва у галереї ім.Ш.Голлоші м.Тячів відбудеться персональна виставка-продаж художніх полотен художника з села Біловарці Василя Дочинця.

Читати далі