Пошук

На Тячівщині у День героїв вшанували загиблих воїнів-земляків (ФОТО)

В неділю, 23 травня, на Тячівщині відбувся вже традиційний автопробіг на честь Дня Героїв. Це свято, яке щорічно у травні відзначають в Україні і віддають шану всім, хто в різні роки боровся за волю і незалежність України. Меморіальну акцію вже кілька років поспіль організовують активісти ГО «Учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність».

Читати далі

93-річна ветеранка Другої світової з Тячева Лідії Гайналій: «Ми так чекали закінчення війни…»

8 травня, в День пам’яті і примирення, навідуємо єдину у Тячеві очевидицю і учасницю Другої світової війни – 93-річну Лідію Василівну Гайналій, щоби послухати її спомини про буремні роки війни та повоєнні лихоліття.

Читати далі

До Дня пам’яті та примирення: Фотопрогулянка Тячевом з ветеранкою Другої світової Лідією Гайналій (ФОТО)

8 травня, в День пам’яті і примирення, традиційно навідуємо єдину у Тячеві ветеранку Другої світової війни, нагороджену Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, – 93-річну Лідію Василівну Гайналій.

Читати далі

У Тересвянській школі провели виставку-меморіал експонатів із зони бойових дій (ФОТО)

У заході, організованому місцевими активістами і волонтерами, взяли участь ветерани бойових дій на сході України. Школярі мали нагоду побачити експонати, привезені з передової, приміряти військову форму, оглянути світлини українських військових на передовій та почути розповіді з вуст земляків-учасників війни. Експозиція мала й благодійну мету.

Читати далі

На Тячівщині волонтери й ветерани колядували на безпілотник для ЗСУ (ФОТО)

На Тячівщині учасники бойових дій разом із волонтерами десять годин співали різдвяні колядки. Ініціаторами святково-благодійної акції стали ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери – активісти ГО «Учасників революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» із Тячівщини. Виконували повстанську коляду «Над полями України», зичили, щоб український народ звільнився від ярма, кращої долі для України, Божого благословіння.

Читати далі