Пошук

На Закарпатті член ДВК зізналась у незаконній видачі бюлетенів

Мешканка с. Червеньово Мукачівського району, що працювала членом ДВК на позачергових виборах до Верховної Ради України, визнала свою вину у вчиненні злочину проти виборчих прав. Її дії кваліфіковано за ч.2 ст.158-1 КК України, тобто надання виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб.

Читати далі

У Вільховецькій громаді утворили ДВК та затвердили бюлетені для виборів сільських старост (ЗРАЗКИ)

Нагадаємо, 21 лютого у Вільховецькій об’єднаній територіальній громаді обиратимуть сільського старосту сіл Вільхівці-Лази та Ракове, а також старосту села Добрянське.

Читати далі

Нові бюлетені для виборів обласних депутатів привезли на Тячівщину опівночі

Як повідомили у Тячівській районній виборчій комісії, бюлетені для виборів обласних депутатів, які були екстрено надруковані замість зіпсованих, привезли в комісію вчора близько півночі.

Читати далі

У Тячеві друкують бюлетені для місцевих виборів на Тячівщині і Рахівщині (ФОТО)

Друк бюлетенів для місцевих виборів 25 жовтня у Тячівському та Рахівському районах здійснюється у виробничому підрозділі поліграфічного напрямку ФОП Терпяк А.Ф. у Тячеві.

Читати далі

Вибори на Закарпатті на межі зриву: всі бюлетені, надруковані для області, є недійсними

Микола Сличко - голова обласної виборчої комісії - підтвердив, що всі видрукувані ЦВК бюлетені для Закарпатської області є недійсними, а це близько 900 тисяч, повідомляє Mukachevo.net.

Читати далі