Пошук

Тячівець виборов бронзу на турнірі з греко-римської боротьби у Польщі (ФОТО)

12-13 червня у Варшаві відбувся традиційний Рейтинговий турнір з греко-римської боротьби пам'яті видатного польського борця Владислава Питлясинського. Про це йдеться на сайті Федерації греко-римської боротьби України.

Читати далі

Тячівські борці зайняли почесне ІІ місце на турнірі з греко-римської боротьби у Будапешті (ФОТО)

Збірна команда Закарпатської області, в яку ввійшли вихованці ДЮСШ Тячівської міської ради: Павлик Денис, Форкавець Олександр, Думнич Олександр, Карасьов Борислав та Гегедиш Олександр зайняла почесне ІІ місце на турнірі з греко-римської боротьби, що відбувся в місті Будапешт (Угорщина) 05 червня 2021 року, приуроченому 100 річчю заснування Федерації боротьби Угорщини.

Читати далі

На Тячівщині триває боротьба з нелегальними АЗС

Всі АЗС мають право працювати лише за наявності, визначеної чинним законодавство, дозвільної документації, зокрема, ліцензії на здійснення такої діяльності, або ж зобов'язанні припинити свою роботу.

Читати далі

У Тячеві понад 350 борців зібрав Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Йосипа Болдижара (ФОТО)

22-23 травня у спорткомплексі «Спорт Арена Тячів» відбувся Міжнародний юнацький турнір з греко-римської боротьби «Tyachiv cup-2021», присвячений пам’яті видатного тренера – Заслуженого працівника фізкультури і спорту України, Почесного громадянина м.Тячів Йосипа Болдижара.

Читати далі