Пошук

Для учнів 4 та 9 класів цього року ДПА не буде (НАКАЗ т.в.о.міністра)

У 2020 році державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів проводитись не буде. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Читати далі

Парламент скасував обов’язкову атестацію малих та середніх виноробів

У вівторок, 20 березня, Верховна Рада України підтримала прийняття Законопроекту №6693 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин та натуральних медових напоїв», котрий передбачає спрощену процедуру ліцензування виробництва для малих виробництв виноробної продукції на основі декларативного принципу.

Читати далі

Атестація тячівської поліції ще триває

Про це повідомив, відповідаючи на запитання кореспондента tyachiv.com.ua щодо атестації особового складу Тячівського відділу поліції т.в.о. начальника Тячівського ВП ГУ НП в Закарпатській області Василь Негря.

Читати далі

Нинішній очільник Тячівської поліції Володимир Маталега пройшов переатестацію

Нещодавно завершено атестацію вищого керівного складу та керівників середньої ланки поліції на Закарпатті. Загалом, було перевірено на відповідність займаній посаді 154 співробітників поліції – під час першого етапу атестувалося 24 правоохоронців, а під час другого – 130.

Читати далі

Співробітники Тячівського відділу Нацполіції проходять атестацію

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Закарпатській області, 21 червня у Києві проводиться атестаційне тестування та психологічне тестування MIDOT співробітників Головного управління Національної поліції у Закарпатській області.

Читати далі