Пошук

«Співанкограй»: українські музиканти запишуть альбом для дітей

Українські музиканти та продюсери об’єдналися заради створення нового музичного альбому для дітей «Співанкограй». Проект буде містити десять синглів, записаних дитячим колективом «Зернятко» в колабораціях з відомими українськими виконавцями, та фонограм-мінусівок для виконання цих пісень на уроках музики або святах.

Читати далі

Фото з архіву: будівництво мосту у Буштині у 1920 році

Світлини, на яких зображено процес будівництва мосту через ріку Тереблю у Буштині сто років тому – у 1920 році, увійшли до фотоальбому чеського публіциста, дослідника та фотографа «Флоріан Заплетал. Міста і села Закарпаття».

Читати далі

Тячів 1920-х років в об’єктиві чеського дослідника Флоріана Заплетала

Флоріан Заплетал (1884-1969) – відомий чеський етнограф, мистецтвознавець, фотограф, дослідник закарпатської культури. У 1919 р. був призначений керівником прес-служби Підкарпатської Русі. Часто подорожував територією сучасного Закарпаття та фотографував архітектуру, пам’ятки духовної та культурної спадщини, місцевих мешканців.

Читати далі

Вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму» (ФОТО)

Днями в ужгородському видавництві «Патент» вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму». Наклад – 400 примірників. Як зазначено у вихідних даних книги, автором ідеї та проекту виступив Тячівський міський голова Іван Ковач, упорядником – Михайло Данилюк, голова редколегії – секретар міської ради Іван Крічфалушій. До її складу також увійшли Михайло Савчук, Наталія Іванчова та Олена Бісько.

Читати далі