Пошук

Мешканці Красної обурені аварійним станом головної дороги (ФОТО)

Селяни кажуть, що через ями та вибоїни, що утворилися на центральній дорозі, вкрай утруднено рух транспортних засобів, також виходять з ладу автомобілі, а головне – стає неможливим своєчасно надати медичну допомогу населенню. Окрім того, розбиті дороги – це велика перепона для розвитку туризму у регіоні.

Читати далі

Проблема «скручування пробігу» має бути вирішена: один із лідерів «Рідного Закарпаття» зареєстрував відповідний законопроєкт

Один із лідерів «Рідного Закарпаття», народний депутат України Роберт Горват зареєстрував у парламенті законопроєкт, який допоможе боротися з шахраями і захистить добросовісних покупців автомобілів. Він передбачає введення відповідальності за так зване «скручування пробігу».

Читати далі

Новий законопроєкт від закарпатського нардепа: за «скручування пробігу» – відповідальність

Народний депутат України Роберт Горват зареєстрував у парламенті законопроєкт, який допоможе боротися з шахраями і захистить добросовісних покупців автомобілів.

Читати далі

На солоних озерах Солотвина – розпал сезону (ФОТО)

Цими спекотними сонячними днями у курортній зоні Солотвина – справжній бум. Автомобілі відпочиваючих вишиковуються у довжелезні колони і створюють затори. Чимало приїжджих – з сусідніх районів Закарпаття, Івано-Франківщини, Львівщини, Тернопільщини та інших регіонів країну.

Читати далі