Пошук

Медична реформа: чого очікувати закарпатським лікарням, лікарям та пацієнтам (ВІДЕО)

Втілення медичної реформи на Закарпатті за різними показниками відбувається по-різному. До прикладу, із перетворенням у неприбуткові підприємства – позитив: тільки два медзаклади залишилися нереорганізованими, це Дубівська районна та Солотвинська обласна алергологічна лікарні на Тячівщині. А от щодо щеплення – гірше: 53% – охоплення населення краю, тоді як по Україні показник сягає 75%.

Читати далі

Щоб піти до школи, дітям потрібні 10 обов’язкових щеплень (ВІДЕО)

У відео - рекомендації лікарів. Підготовка до школи – це не лише про те, що треба купувати щоденники і зошити, а насамперед про здоров’я: самих дітей, вчителів та їхніх сімей – про це під час спільного брифінгу МОЗ і МОН заявила в.о. очільниці Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун. Мова іде про обов’язкові 10 щеплень у дитини перед початком нового навчального року.

Читати далі

На Закарпатті стартувала кампанія з вакцинації проти дифтерії та правця (ВІДЕО)

Кампанія з вакцинації проти дифтерії та правця почалася сьогодні в Україні. Завідувачка лабораторного центру МОЗ в нашій області Вікторія Тимчик повідомила: попередити захворювання можна через щеплення.

Читати далі

На екскурсію до тячівських рятувальників завітали учні місцевих шкіл

Рятувальники продовжують працювати з молодим поколінням. «Прищеплення» знань і правил пожежної безпеки - невід'ємна частина роботи співробітників ДСНС Закарпаття. Для проведення таких просвітницьких заходів вибираються різноманітні форми: найпопулярніша серед дітей - екскурсії до пожежно-рятувальних підрозділів.

Читати далі