Пошук

За чехів, угорців та комуністів: про освіту у Широкому Лузі розповідає «Шкільна хроніка» 30-40 років ХХ ст. (ФОТО)

Днями tyachiv.com.ua писав про «Шкільну хроніку» села Вільхівці 20-30-х років. У продовження теми погортаємо сторінки літопису школи у Широкому Лузі, або як вона називалася на час написання – «Державної руської народної школи в Широкому Лузі». Нагадаємо: цей унікальний рукопис надав нам для ознайомлення тячівець Михайло Савчук.

Читати далі

В Широкому Лузі п'яний за кермом спричинив ДТП

За минулу добу працівники групи реагування патрульної поліції Дубівського відділення задокументували випадок керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння в селі Широкий Луг Тячівського району.

Читати далі

Широколузький сільський голова Василь Олексій: «Акцент – на покращенні сільської медицини та добробуті найменших мешканців»

Рік, що минув, для гірських сіл Широколузької сільської ради був напрочуд продуктивний. Свідченням цього є значні зміни в інфраструктурі населених пунктів, що відбулися з ініціативи місцевої влади та за рахунок перевиконання сільського бюджету. Про результати роботи органу місцевого самоврядування Широкого Луга розмовляємо з сільським головою Василем ОЛЕКСІЄМ.

Читати далі