Пошук

Ситуація критична: районна влада та поліція закликали підприємців та місцеве самоврядування Тячівщини суворо дотримуватись карантину

Сьогодні, 12 березня, у малому залі Тячівської РДА відбулася нарада за участі голови РДА Тімура Аверіна, його першого заступника Олександра Шевері, начальника Тячівського відділу поліції Василя Шимона, заступника голови Тячівської райради Михайла Вурсти. Були присутні голови та представники ТГ, керівники ринків, які функціонують у населених пунктах Тячівського району.

Читати далі

Василь Шимон: «Протидія важким злочинам та громадська безпека – основні напрямки роботи тячівських поліцейських»

Насиченим та результативним був 2020 рік для Тячівського райвідділу поліції. Адже правоохоронці активно протидіяли злочинам, розслідували резонансні справи, у яких були задіяні посадові особи, викривали наркотичні лабораторії, а на час пандемії виконували ще й додаткові функції – стежили за дотриманням карантинних заходів мешканцями району.

Читати далі

Василь Шимон: «Тячівські правоохоронці активно протидіють кримінальним злочинам»

Пандемія внесла свої корективи у всі сфери життя. Додалось роботи не тільки медикам, які відчайдушно борються з невидимою небезпекою – вірусом та рятують людські життя, а й правоохоронцям.

Читати далі

Художник і вчитель Шімон Голлоші: «Свої кращі картини я написав у Тячеві»

Однією з найяскравіших і найталановитіших постатей в історії Тячева є угорський, вірменського походження, художник, графік та авторитетний педагог – засновник нодьбанської школи живопису Шимон Голлоші. Народився 2 лютого 1857 у м.Сігет (Сіґету-Мармацієй), Румунія, а відійшов 8 травня 1918 року в Тячеві – місті, де створив унікальну мистецьку колонію на березі Тиси і яке стало останнім життєвим прихистком таланта.

Читати далі

Начальник Тячівського ВП Василь Шимон: «Робимо акцент на розкриття злочинів, які викликають резонанс у суспільстві»

На початку року, 14 січня, Тячівська поліція отримала нового керівника. Ним став В.В.Шимон, який раніше очолював міжрайонний відділ №2 Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. І хоч Василь Васильович, порівняно, недавно став начальником Тячівського ВП, однак деякі результати роботи поліції вже помітні.

Читати далі