Пошук

«LeSILLA», «BALDININI» «PRADA», «HUGO BOSS», «EMPORIO ARMANI»: закарпатські митники вилучили в пасажира автобуса «Мілан - Чернівці» 162 кг контрабанди (ФОТО)

Напередодні, 9 лютого 2020 року, в зону митного контролю митного посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав автобус «MERCEDES-BENZ», державний реєстраційний номерний знак України. Автобус здійснював міжнародне перевезення пасажирів згідно з розкладом та слідував за маршрутом «Мілан - Чернівці». У ньому їхав громадянин України, який повертався з Італії, де перебував у приватних справах.

Читати далі

У Тячеві проходять матчі другої ліги Чемпіонату України з волейболу (ФОТО)

Сьогодні, 25 січня, в Тячеві змагаються команди волейбольних клубів «Рокосово» з Хустського району, «Боярка» з Київської області, з Чернівців - «Континенталь» та житомирська команда - «Житичі».

Читати далі

У учнів відділення тенісу Тячівської ДЮСШ продовжується змагальний сезон (ФОТО)

На турнірі Федерації тенісу України «Кубок Карпат», який відбувся в місті Івано-Франківську 3-5 серпня, вдало в категорії дівчат до 12 років виступили наші 11-річні Валерія Гегедиш та Дарина Глібчук. Лєра, поступившись тільки одного разу суперниці з Чернівців, зайняла почесне 5 місце серед 19-и учасниць.

Читати далі