Пошук

У Тячівському ЦНАПІ відтепер можливо зареєструвати підрозділи громадських об’єднань та політичних партій

В Тячівській міській раді розпочалося засідання виконавчого комітету: розглядають питання про збільшення кількості адміністративних послуг у ЦНАПІ Тячівської міської ради, а саме з реєстрації громадських формувань та статутів територіальних громад.

Читати далі

З 18-го березня встановлено пропускний режим до приміщень адмінбудівель Тячівської міської ради, сільських комітетів та ЦНАПу Тячівської ОТГ

Згідно розпорядження Тячівського міського голови №38 від 17 березня 2020 року тимчасово призупенено прийом громадян з особистих питань керівництвом Тячівської міської ради, старостами та керівниками структурних підрозділів Тячівської міської ради.

Читати далі

Відеосюжет про відкриття Центру надання адмінпослуг у Вільховецькій ОТГ

У Вільховецькій ОТГ на Закарпатті відкрили Центр надання адмінпослуг. Ця громада виявила ініціативу, подала заявку та виграла в першому раунді фази впровадження програми «U-LEAD з Європою» в частині покращення якості надання адмінпослуг. ЦНАП розмістили в будівлі колишнього будинку культури. На його відкриття очікували довго, і ось нарешті він повноцінно запрацював.

Читати далі

У Вільховецькій ОТГ урочисто відкрили ЦНАП, інклюзивно-ресурсний центр та міні-футбольне поле (ФОТО)

15 листопада у Вільховецькій ОТГ відбулося урочисте відкриття трьох важливих об’єктів соціальної інфраструктури – Центру надання адміністративних послуг, де мешканці громади зможуть отримати понад 100 послуг, інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами та міні-футбольного поля зі штучним покриттям 60х40 м, де діти і молодь зможуть займатись ігровими видами спорту.

Читати далі