Пошук

Наступного тижня абітурієнти Тячівщини складатимуть пробне ЗНО

Пробне тестування для абітурієнтів Тячівщини відбудеться наступного тижня: 15 червня – з української мови та літератури та 17-го – з інших предметів (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька мови).

Читати далі

На Закарпатті зареєстрували землетрус інтенсивністю 3-4 бали

24 січня о 18:10 сейсмічною станцією Режимної геофізичної станції "Тросник" відділу сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики ім. С.І. Суботіна НАН України в четвер о 23:03 09.29 с зареєстровано відчутний місцевий землетрус з епіцентральною відстанню 14 км.

Читати далі

Закарпатські греко-католики хочуть бачити парк на місці кафедри ядерної фізики (ВІДЕО)

Ще з дев’яностих років греко-католицька церква бореться за свої права. Відстоюють приміщення, які відібрала радянська влада. В 19991 році відстояли кафедральний собор в Ужгороді. Віддали церкві і єпископську резиденцію.

Читати далі

Чи відновлять історичний парк у «Резиденції єпископів» в Ужгороді?

У радянський період, зокрема, в 60-70 рр. ХХ століття, без будівельних планів та необхідних на те дозволів, на території історичної та архітектурної пам’ятки XVII ст «Резиденція єпископів» в Ужгороді, було зведено ряд приміщень для кафедри ядерної фізики Ужгородського національного університету. Тоді ж і знищили парковий комплекс, закладений наприкінці XVIIІ ст поблизу Кафедрального Хрестовоздвиженського собору.

Читати далі

Відомі уродженці Тячева: математик і фізик зі світовим ім’ям (ФОТО)

З Тячевом пов’язана життєва доля багатьох відомих особистостей. Та деякі імена уродженців міста, які досягли чималих успіхів у різних галузях і здобули світове визнання, невідомі на малій батьківщині.

Читати далі