Пошук

В Усть-Чорній сельчани за день відбудували міст, зруйнований паводком (ФОТО)

Днями мешканці Усть-Чорної згуртувались та самотужки збудували через річку Тересву дерев’яний міст, який був зруйнований паводком 22 червня. Будівництво переправи тривало всього день.

Читати далі

Фото дня: як в Усть-Чорній громада протистояла водній стихії

Через інтенсивні та тривалі дощі гірські річки на Тячівщині переповнилась і почала виходити з берегів. Так, сьогодні річка Тересва на початку селища Усть-Чорна почала підмивати автодорогу.

Читати далі

Ретро світлина: як у 1965 році уболівальники-ентузіасти з Усть-Чорної на горі Любові матч переглядали

Фото уболівальників-ентузіастів на горі Любові опублікував у мережі устьчорнянець Вадим Сланько. Автор посту зазначив, що 4 липня 1965 р. у Москві проходив товариський футбольний матч між збірними СРСР та Бразилії, який транслювався по телебаченню.

Читати далі

В Усть-Чорній на території однієї з садиб оселилась болотяна черепаха (ФОТО)

Облюбувала черепаха ставки на території однієї з садиб зеленого туризму в Усть-Чорній. Як розповідає господар В’ячеслав Дикун, тварина прийшла до ставків, де власник садиби розводить коропа і білого амура, ще тогоріч.

Читати далі

Полтавська художниця Альона Федорова, що проживає в Усть-Чорній, створює яскравий аквагрим (ФОТО)

Ось уже більше року художниця Альона Федорова з Полтавщини разом з сім’єю проживають в Усть-Чорній. І майже стільки ж часу мисткиня працює з місцевими дітлахами на святкових заходах, створюючи за допомогою спеціальних фарб цікаві малюнки на їх обличчі.

Читати далі