Пошук

Руїни Солотвинської соляної шахти досліджуватиме робот

Запуск йього робота відбудеться орієнтовно у серпні-вересні у рамках Програми транскордонного співробітництва «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна 2014-2020»., розповів голова Закарпатської облради Михайло Рівіс.

Читати далі

Повний ігнор: Україна не може підписати угоду з румунським "Трансгазом"

Україна має намір підписати угоди про взаємодію з румунським “Трансгазом”. Відповідну угоду було направлено до румунської компанії, але жодної відповіді українська сторона не отримала. Про це повідомив генеральний директор ТОВ “Оператор ГТС України” Сергій Макогон.

Читати далі

У двох навчальних закладах Тячівщини створять класи віртуальної реальності

21 травня відбулася стартова прес-конференція проєкту 2soft/1.1/137 «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії», що реалізується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 (www.ro-ua.net) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читати далі

Закарпатські нардепи зареєстрували законопроєкти про будівництво в Україні електромобілів

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкти №3476 та №3477, які створять в Україні умови для будівництва вітчизняних легкових автомобілів, автобусів, вантажівок та спецтехніки з електричними двигунами. Окрім того, проєкти розширять перелік пільг для покупців електромобілів, таким чином зробивши їх доступнішими для придбання.

Читати далі