Пошук

Італійські коні, африканські барани та швейцарські корови: на Тячівщині працює унікальна ферма (ВІДЕО)

Про неї мало відомо у рідному краї, проте туристи з інших регіонів України давно облюбували це місце. Вже понад 5 років на Закарпатті працює унікальна ферма, де розводять італійських коней, африканських баранів та швейцарських корів.

Читати далі

Тячівщина вже п’ятий місяць без залізничного сполучення

Через поширення коронавірусу регулярні пасажирські перевезення в Україні були заборонені 18 березня. З того часу через Тячівщину не курсують приміські потяги та пасажирські поїзди «Львів-Солотвино» і «Київ-Солотвино».

Читати далі

У відповідь на звернення народного депутата Василя Петьовки Рахівщина і Тячівщина отримають кошти для благоустрою

Згідно урядового розподілу субвенції з державного бюджету для розвитку окремих територій, Рахівський район отримає 4 мільйони гривень, Тячівський район – 3 мільйони гривень, кошти на розвиток отримають також Вільховецька та Тячівська ОТГ. Кошти на потреби розвитку соціальної сфери населених пунктів Тячівщини та Рахівщини надійдуть у відповідь на звернення до уряду народного депутата України Василя Петьовки.

Читати далі

"Велике будівництво" на Тячівщині: у переліку і нові об'єкти, і розпочаті раніше, і "довгобуди" (ВІДЕО)

У рамках національного проєкту «Велике будівництво», який здійснюється під патронатом Зеленського, на території Тячівщини проходять масштабні роботи з розвитку інфраструктури населених пунктів району.

Читати далі