Пошук

З’явився ще один кандидат на посаду голови Тячівської РДА

21 листопада в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, на сайті НАЗК оприлюднено декларацію, а 22 листопада – виправлену декларацію кандидата на посаду голови Тячівської райдержадміністрації Тімура Сергійовича Аверіна.

Читати далі

На Тячівщині дорогу Усть-Чорна-Лопухово відремонтують за 14 млн грн.

За інформацією, оприлюдненою на порталі публічних закупівель Prozorro, 4 вересня Тячівська РДА підписала угоду з румунською фірмою «S.C. TRAMECO S.A.» (м.Орадя) на проведення робіт з поточного середнього ремонту ділянки автомобільної дороги місцевого значення «СО71103 Усть-Чорна - Лопухів на ділянці км 0+000 - км 8+100».

Читати далі

Дорогу від Красної до Німецької Мокрої будуть ремонтувати румуни

22 серпня Тячівська РДА уклала угоду на проведення робіт з поточного середнього ремонту автодороги місцевого значення «О-07-06-02 Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля» з підприємством «S.C. TRAMECO S.A.» (м.Орадя, Румунія), яке стало переможцем електронного аукціону.

Читати далі

Розпочався прийом документів на участь у черговому формуванні Громадської ради при Тячівській РДА

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №996 від 03.11.2010 року, пункту 8, Ініціативна група з підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства для обрання Громадської ради при Тячівській РДА повідомляє про прийом документів на участь у черговому формуванні Громадської ради при Тячівській РДА за адресою: м. Тячів, вул. Пушкіна, 62, Кагарлицька Олена Іванівна (тел.: 096-200-65-62), в робочі дні з 9.00 по 18.00 до 25 березня 2017 р. включно.

Читати далі