Пошук

У Тячівській ОТГ з’явилася автобусна зупинка з безкоштовним Інтернетом (ФОТО)

У Руському Полі для комфорту мешканців і гостей села вперше на території Тячівської ОТГ на автобусній зупинці у центрі села, біля будівлі сільського комітету, запустили безкоштовний інтернет. Про це у соцмережі повідомив Віталій Приставський, місцевий провайдер Інтернету, який втілив у життя проект, задуманий уже давно. В планах є обладнати всі зупинки в селі.

Читати далі

На вулицях Тячівської ОТГ з’являться нові адресні таблички

За даними порталу публічних закупівель Прозорро, 5 серпня Тячівська міська рада замовила виготовлення адресних табличок для населених пунктів Тячівської ОТГ у кількості приблизно 285 штук.

Читати далі

У відповідь на звернення народного депутата Василя Петьовки Рахівщина і Тячівщина отримають кошти для благоустрою

Згідно урядового розподілу субвенції з державного бюджету для розвитку окремих територій, Рахівський район отримає 4 мільйони гривень, Тячівський район – 3 мільйони гривень, кошти на розвиток отримають також Вільховецька та Тячівська ОТГ. Кошти на потреби розвитку соціальної сфери населених пунктів Тячівщини та Рахівщини надійдуть у відповідь на звернення до уряду народного депутата України Василя Петьовки.

Читати далі

З 16 червня в Тячівській ОТГ посилюють контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів

Враховуючи тенденцію до зростання кількості хворих на COVID-19, а саме: з 1 по 7 червня 2020 року в Тячівській ОТГ лабораторно підтверджено 2 випадки, з 8 по 14 червня 2020 року – виявлено 5 нових випадків, а станом на 15 червня п’ятьох мешканців громади направлено на ПЛР-тестування з підозрою коронавірусного захворювання, на території населених пунктів Тячівської ОТГ встановлюються наступні зходи:

Читати далі

У Тячівській ОТГ відмінено спрощену процедуру прийому документів для надання одноразової грошової допомоги

У зв’язку з послабленням протиепідемічних заходів, з 9 червня 2020 року відмінено спрощену процедуру прийому документів для надання одноразової грошової допомоги окремим категоріям громадян, малозабезпеченим, соціально-незахищеним верствам населення.

Читати далі