Пошук

Третя хвиля COVID-19: Тячівська районна лікарня переповнена хворими

Як повідомив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, ситуація у лікарні залишається складною. Станом на 11 березня у КНП «Тячівська районна лікарня» на стаціонарному лікуванні перебували 170 пацієнтів з підтвердженим діагнозом Ковід-19 та 6 – з підозрою на цю недугу. За добу поступило 9 людей, 8 були виписані. На жаль, померла одна людина.

Читати далі

У КНП «Тячівська районна лікарня» стартував перший етап вакцинації (ФОТО)

Медики кажуть: найефективніший спосіб боротьби з захворюваністю на Ковід – це вакцинація. Перше щеплення в рамках вакцинальної кампанії 11 березня отримали медики Тячівської районної лікарні, які лікують пацієнтів, інфікованих коронавірусом.

Читати далі

"Екосіті" визнано надавачем послуг з вивезення побутових відходів на території Тячівської громади

09 березня 2021 року в Тячівській міській раді, як і було напередодні оголошено, відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Тячівської міської об’єднаної територіальної громади.

Читати далі

Тячівська міська рада відзначила День народження Тараса Шевченка (ФОТО)

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу. Один із 300 кратерів Меркурія отримав ім’я Тараса Григоровича. Діаметр кратера Т. Г. Шевченко – 137 кілометрів. 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

Читати далі