Пошук

Головний лікар КНП ТРР «ЦПМСД» Тетяна Лебедєва: «Пандемія принесла нові виклики для сімейних лікарів, та ми з ними впоралися»

Минулий рік видався складний для всіх. А особливо - для медиків як первинної, так і вторинної ланки. Адже саме вони перебувають на передовій боротьби з COVID-19.

Читати далі

Суд поновлює провадження у справі про земельну ділянку під речовим ринком у Тячеві

За даними Єдиного реєстру судових рішень, 19 січня 2021 року Господарський суд Закарпатської області розглянув матеріали скарги від 10.07.2019 №035/19, заявленої МПП «Гранат» у справі за позовом Тячівської міської ради до МПП «Гранат» про повернення земельної ділянки (між рестораном «Україна» та відділенням Ощадбанку), яку підприємство використовує під речовий ринок у Тячеві.

Читати далі

У Тернові внаслідок наїзду легковика пошкоджено газопровід: 250 будинків залишились без газу

Сьогодні, 21 січня, о 03:10 до ДСНС Закарпаття надійшла інформація від чергового АТ «Закарпатгаз», що вночі 21.01.2021 о 00:40 внаслідок наїзду автомобіля на зовнішній перехід газопроводу (через річку), пошкоджено газопровід середнього тиску Ду 50 мм сталь, за адресою: Тячівський район с. Терново, вул. Южинська перехрестя Центральної.

Читати далі

У Тячівській міскраді відбулося засідання комісії з питань земельних відносин та охорони природи

Вчора, 20 січня, комісія з питань земельних відносин та охорони природи розглядала заяви мешканців громади та готувала відповідні матеріали для проведення засідання четвертої сесії восьмого скликання.

Читати далі

22 січня у Тячеві відзначатимуть День Соборності України та 75-ї річницю утворення Закарпатської області у складі України

22 січня 2021 року о 10.00 у місті Тячів з урахуванням карантинних обмежень відбудеться покладання квітів до пам’ятника видатному українському поету, прозаїку, драматургу, Т.Г.Шевченка.

Читати далі