Пошук

У Тересвянській школі проводять конкурс талантів (ФОТО)

Музиканти, спортсмени, митці, айтішники та ботаніки – більше розповідати про таланти своїх дітей закликали батьків у найбільшій школі Тячівщини – Тересвянській. З цією метою директорка закладу О.В.Грицик започаткувала у соцмережі Фейсбук масштабний конкурс. На заклик відгукнулись уже кілька десятків батьків. Перші результати вразили усіх. Про обдарування та здібності деяких школярів вчителі навіть не здогадувались. Адже своє хобі хтось уже перетворив і на успішний бізнес.

Читати далі

Відбулося засідання сесії Тересвянської селищної ради (ФОТО)

У понеділок, 22 лютого, у залі дитячої школи мистецтв відбулося засідання шостої сесії Тересвянської селищної ради восьмого скликання. Роботою зібрання керував голова Тересвянської територіальної громади Ігорь Грабарь.

Читати далі

Аварійний міст через р.Тересва підсипали, депутати Тересвянської ТГ просять обстежити і відремонтувати (ФОТО)

Минулого тижня тут було неможливо проїхати: аварійний міст через ріку Тересву на автодорозі державного значення Н-09 Мукачево-Рогатин вкрився ямами і вибоїнами. Процеси руйнації поверхні посилили ще й різкі перепади температур. Тож з обох боків мосту транспорт по півгодини стояв у кілометрових заторах.

Читати далі

Школяр з Тересви вирощує мікрозелень (ФОТО)

Восьмикласник Олександр Стрельніков з Тересви має незвичне хобі – вирощує мікрозелень. Захопився цією справою юнак два роки тому. Зараз молоді паростки овочевих рослин і трав не тільки сам споживає, а й продає. Цей продук є серед модних трендів здорового харчування, мікрозелень ще називають «суперфуд». Маленькі зелені паростки вважаються вітамінними, з унікальним набором мікроелементів, амінокислот, ефірних олій.

Читати далі