Пошук

Нащадки австрійців: фільм про жителів Усть-Чорної здобув премію у Німеччині (ФОТО, ВІДЕО)

Стрічка розповідає про буденне життя-буття чотирьох родин пересічних усть-чорнянців. У мережі можна подивитися трейлер "Останніх австрійців". Незабаром фільм планують презентувати й на Закарпатті.

Читати далі

Діти пільгових категорій Тячівщини отримали в подарунок іграшки (ФОТО)

Відповідно до п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 р № 143 «Про передачу товарів, поміщених у режимі відмови на користь держави, що зберігаються Одеської митниці Державної митної служби» певні категорії дітей отримають в подарунок іграшки.

Читати далі

У Тячеві урочисто відкрили меморіал на честь карпатських січовиків (ФОТО)

23 травня, в День героїв України, у Тячеві урочисто відкрили меморіал на честь карпатських січовиків. Пам’ятний камінь з ініціативи громадської організації «Учасників Революції гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» встановили біля зруйнованого мосту через Тису у Тячеві.

Читати далі

У Тячеві облаштували меморіал героям Карпатської України (ФОТО)

Пам’ятний камінь днями встановили у Тячеві, біля зруйнованого мосту через Тису, активісти ГО «Учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «ЄДНІСТЬ». Напис на ньому гласить: «На цьому місці, 15 березня 1939 року, гортистські окупанти розстріляли та скинули до річки 15 вояків Карпатської Січі, що захищали державну незалежність Карпатської України».

Читати далі