Пошук

Вибори голови Солотвинської ОТГ: лідер перегонів Юрій Ухаль розповів про плани розвитку громади

Солотвино чи не найбільший населений пункт Закарпаття, де переважна більшість мешканців - етнічні румуни, а керує громадою вже багато років один з лідерів нацменшини – Юрій Ухаль.

Читати далі

Солотвинська обласна алергологічна лікарня: півроку без пацієнтів та втрата бази відпочинку

Для медицини краю та країни, загалом, цей рік видався доволі складний. У роботу багатьох медичних закладів внесли свої корективи пандемія та медична реформа вторинної ланки. Значних змін зазнала й одна з унікальних лікарень на території області – обласна алергологічна лікарня, що у Солотвині. Керує закладом Леон Данко. З ним і говоримо про роботу медзакладу в умовах пандемії та про втілення медреформи.

Читати далі

Децентралізація: Тячівщина матиме десять ОТГ

Сьогодні уряд ухвалив перспективний план Закарпатської області. Згідно плану, на Тячівщині буде Буштинська, Вільховецька, Дубівська, Нересницька, Солотвинська, Тересвянська, Тячівська, Углянська, Усть-Чорнянська, Бедевлянська ОТГ.

Читати далі

Медична реформа: чого очікувати закарпатським лікарням, лікарям та пацієнтам (ВІДЕО)

Втілення медичної реформи на Закарпатті за різними показниками відбувається по-різному. До прикладу, із перетворенням у неприбуткові підприємства – позитив: тільки два медзаклади залишилися нереорганізованими, це Дубівська районна та Солотвинська обласна алергологічна лікарні на Тячівщині. А от щодо щеплення – гірше: 53% – охоплення населення краю, тоді як по Україні показник сягає 75%.

Читати далі