Пошук

Василь Петьовка: масштаби лиха та людського горя, завданого стихією у Рахівському районі, неможливо описати

Після паводку минулого року уряд недофінансував відновлення інфраструктури на 130 мільйонів гривень, пише нардеп на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Читати далі

Щоб попередити стихію та ліквідувати наслідки, потрібне фінансування: Василь Петьовка звернувся до Зеленського та Шмигаля

Рахівщина серйозно постраждала від стихії. Народний депутат Василь Петьовка звернувся до Президента і Прем‘єра з проханням виділити допомогу на ліквідацію стихії та вжити заходів для фінансування протипаводкових програм.

Читати далі

Дороги найвисокогірнішого району потребують ремонту: Василь Петьовка звернувся до начальника Служби автодоріг області

Гірські дороги Рахівщини потребують ремонту. Народний депутат Василь Петьовка звернувся з проханням розглянути питання відновлення відрізків доріг Великий Бичків – Водиця, Солотвино – Верхнє Водяне, Колочава – Чумалево – Буштино до начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Владислава Данила.

Читати далі

Страшна дорога: Колочава – Чумалево – Буштино – бездоріжжя та небезпека (ФОТО)

З проханням вжити першочергових заходів, щоб капітально відремонтувати дорогу на відрізку Колочава – Чумалево – Буштино – звернувся народний депутат Василь Петьовка до начальника Закарпатської служби автодоріг.

Читати далі