Пошук

Онлайн послуги пенсійного фонду (ВІДЕО)

Онлайн сервіси Пенсійного фонду України стають все більше доступними для користувачів. Для зручності створений портал електронних послуг, спектр отримання яких у режимі онлайн зростає. Особливо актуально це під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу в країні.

Читати далі

У Солотвино запрацювало віддалене робоче місце Тячівського відділу Пенсійного фонду

Сьогодні в смт. Солотвино, в приміщенні селищної ради, запрацювало віддалене робоче місце Тячівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Читати далі

На Закарпатті розпочали роботу 14 віддалених робочих місць фахівців Пенсійного фонду: в тому числі у Солотвині

З 1 листопада цього року мешканці ще 14 населених пунктів Закарпаття мають можливість отримувати пенсійні послуги за місцем проживання – запрацювали віддалені робочі місця фахівців головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Читати далі

У Тячеві провели заняття «Школи майбутнього пенсіонера» (ФОТО)

10 жовтня 2018 року, в приміщенні громадської приймальні, начальником відділу обслуговування громадян Тячівського ОУПФУ Закарпатської області проведено заняття «Школи майбутнього пенсіонера».

Читати далі

У Нижній Апші працівник Пенсійного фонду провів виїздний прийом громадян (ФОТО)

06 вересня 2018 року у віддаленому робочому місці с. Нижня Апша в приміщенні сільської ради відбувся виїзний прийом громадян, який провела головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Іляш Альбіна.

Читати далі