Пошук

«Надія» у скруті: що чекає на будинок людей похилого віку в Усть-Чорній?

Будинок для одиноких людей похилого віку «Надія» в смт Усть-Чорна заснували у 2004 році за сприяння греко-католицької громади на чолі зі священником о.Петром Креніцкі, за фінансової підтримки чеських меценатів.

Читати далі

Художниця Надія Попович-Черевко – лауреат міжнародного конкурсу (ФОТО)

Чергову відзнаку - диплом лауреата 1ст. та гранд у 50 єв. у міжнародному конкурсі «Weihnachtssterne”-Deutschland (Берлін) отримала наша талановита художниця Надія Черевко-Попович. Змагалася мисткиня у номінація « живопис», категорія –професіонали.

Читати далі

Художниця Надія Попович-Черевко – лауреат міжнародного конкурсу «Jiskra 2020» (ФОТО)

Нещодавно відбувся Міжнародний багатожанровий онлайн-конкурс «Jiskra 2020 - Czech Republic» (Чехія, Прага), який проходив за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки. Участь у конкурсі взяли понад 700 митців з 11 країн (США, Польща, Німеччина, Білорусь, Молдова, Австрія, Литва, Азербайджан, Росія, Узбекистан, Україна). Зокрема, Україну представляли 23 учасники-художники, серед яких викладач Дубівської ДШМ Надія Попович-Черевко. Мисткиня була єдиною представницею-художницею від Закарпаття.

Читати далі

Дівчина з Дубового потребує допомоги

Двадцятичотирирічна Мар’яна Цубера з Дубового втратила зір. Але є надія на те, що дівчина буде бачити. В Одеській спеціалізованій клініці дубівчанці зможуть допомогти та провести дороговартісну операцію.

Читати далі

Учениця Дубівської ДШМ – переможниця конкурсу «Planet stars» (ФОТО)

Ще у липні учениця Дубівської ДШМ Магула Надія (вик. Воронцова М.П.). взяла участь у Міжнародному україно-болгарському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Planet stars». Компетентне журі високо оцінило виступ нашої учениці і нагородило її дипломом лауреата І ступеню (у номінації інструментальний жанр).

Читати далі