Пошук

Тринадцять патефонів із Закарпаття ввійдуть до чотирьохсоттисячного фонду

За словами Анатолія Ципящука, голови комісії з реорганізації, першого заступника начальника Чопської митниці Міндоходів, 13 звукозаписувальних пристроїв – програвачів грампластинок (патефонів) різних торгівельних марок, передається саме Меморіальному комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни», відповідно до наказу Міністерства культури.

Читати далі

На Тячівщині про зміни в законодавстві говорили з головами сільських, селищних та міської рад

На семінар-нараді в з головами сільських, селищних та міської рад виступив голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у Тячівському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області Іван Мандзюк.

Читати далі

Через митний пост "Солотвино" намагалися ввезти «Audi Q5» з "лівими" документами

Вчора, 17 грудня, на митний пост «Солотвино» Чопської митниці Міндоходів заїхав легковий автомобіль «Audi Q5», 2014 року випуску. Авто було з державним реєстраційним номерним знаком Чеської Республіки, керував ним громадянин цієї країни.

Читати далі

Закарпатець намагався перевезти в Румунію понад тисячу пачок контрабандних сигарет

Сьогодні, 16 грудня, о пів на п’яту годину ранку на митний пост «Дякове» Чопської митниці Міндоходів заїхав легковий автомобіль марки «SEAT MALAGA» під керуванням громадянина України, який слідував з України в Румунію.

Читати далі

Вадима Симчеру призначили очільником Чопської митниці

Наказом від 12 листопада 2014 року виконання обов’язків начальника Чопської митниці Міндоходів покладено на Симчеру Вадима Васильовича. Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

Читати далі