Пошук

4G від Київстар охопив ще 2 населені пункти Тячівського району

Закарпаття та Тячівський район, зокрема, стали одними з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й за рахунок використання частоти LTE900. Користуватися 4G-зв’язком від Київстар жителі та гості Тячівського району зможуть в населених пунктах Усть-Чорна та Лопухів.

Читати далі

У Лопухові асфальтують комунальні вулиці (ФОТО)

Як розповів сільський голова Іван Фабрицій, цього тижня фірма «Стік» заасфальтувала 480 метрів комунальної дороги по вулиці Полонинська, де загалом, за 3 роки було вистелено асфальтом 2 км дорожнього покриття.

Читати далі

Лопухівське лісництво чекає на гостей

Розвиток туризму і рекреації - один із пріоритетних напрямків лісівників Закарпаття. Особливо якщо заїхати в глибинку Тячівщини - в Брустурянський лісомисливсгосп. Тут створені гідні умови праці і для туристів і для працівників державної лісової охорони. Сьогодні інспектуємо Лопухівське лісництво.

Читати далі

На території Брустурянського лісгоспу діє шкільне лісництво (ВІДЕО)

Лісівники Брустурянського лісомисливського господарства з шкільних років навчають любити природу яка нас оточує. Саме тому на підприємстві діє шкільне лісництво, до якого входять учні Лопухівської загальноосвітньої школи.

Читати далі