Пошук

Поліція розшукує тячівця, який підозрюється в незаконному зберіганні та збуті наркотиків

Поліція Закарпаття розшукує уродженця Тячівського району 30-річного Михайла Куцина, який підозрюється в незаконному зберіганні та збуті наркотичних засобів.

Читати далі

У Тячеві відбулась презентація роману-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки (ФОТО)

Сьогодні у Тячівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним та письменницею краю Тетяною Грицан-Чонкою. На зустріч завітав також депутат обласної ради Іван Куцина.

Читати далі

Іван Фіцай склав повноваження голови Громадської ради при РДА

15 листопада відбулося чергове засідання Громадської ради при РДА за участі голови РДА Василя Дем’янчука, його першого заступника Михайла Положинця. Також завітали на зібрання директори лісгоспів району – Наталія Катринець, Володимир Куцин, Михайло Бігун разом з лісівниками. Вів засідання голова Громадської ради при РДА Іван Фіцай.

Читати далі

Мокрянський лісгосп продовжує нарощувати економічні показники

Нещодавно лісогосподарські підприємства району підвели підсумки своєї роботи за перше півріччя поточного року. Як свідчать результати, лісгоспи постійно працюють над підвищення ефективності використання лісових ресурсів, що є основною складовою фінансової стабільності підприємств.

Читати далі