Пошук

Школяр із Красної переміг у конкурсі «Тиса – молодша сестра Дунаю» (ФОТО)

До Дня Дунаю, який традиційно відзначають 29 червня, Басейнове управління річки Тиси разом з співорганізаторами: Басейновою радою річки Тиси, громадськими організаціями «Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги» та «ЕКОСФЕРА» провели серед школярів творчий конкурс екологічного спрямування «Тиса – молодша сестра Дунаю».

Читати далі

Респіратори, захисний одяг, система знезараження: Тячівська райлікарня отримала допомогу від Словаччини (ФОТО)

Допомога надається в рамках проєкту «Підтримка лікарень у сільській місцевості Закарпаття» за підтримки Словацької агенції з міжнародного розвитку (SlovakAid) через громадську організацію «Карпатська агенція прав людини «Вестед» та у співпраці зі спільнотою волонтерів Центру протидії коронавірусу - Закарпаття.

Читати далі

Закарпатська поліція закликає громадян провести травневі свята вдома

Травневі вихідні завжди асоціювалися у громадян з відпочинком на природі. Цьогоріч ситуація з пандемією змушує всіх нас відкласти традиційні розваги на потім, а тепер докласти максимум зусиль для подолання наслідків вірусу та запобігання його поширенню.

Читати далі

До уваги закарпатців, які тимчасово ввезли на період до 60 днів транспортні засоби особистого користування

Закарпатська митниця інформує громадян щодо продовження терміну тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, у зв'язку із продовженням періоду карантину на території України до 11 травня 2020 року.

Читати далі