Пошук

На Тячівщині волонтери й ветерани колядували на безпілотник для ЗСУ (ФОТО)

На Тячівщині учасники бойових дій разом із волонтерами десять годин співали різдвяні колядки. Ініціаторами святково-благодійної акції стали ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери – активісти ГО «Учасників революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» із Тячівщини. Виконували повстанську коляду «Над полями України», зичили, щоб український народ звільнився від ярма, кращої долі для України, Божого благословіння.

Читати далі

Дорогу в урочищі Орсаг, що у Калинах, відновлено (ФОТО)

Нещодавно у с. Калини, в урочищі Орсаг, проведено ремонт відрізка дороги обласного значення Калини-Верхнє Водяне, де восени минулого року пройшли зсувні процеси і просіло дорожнє ґрунтовє покриття.

Читати далі

У Солотвинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели конференцію щодо екологічної ситуації в селищі (ФОТО)

Карстові зсуви, через які селище Солотвино опинилося на межі екологічної катастрофи, не припиняються. Більше того, з’являються дедалі більше нових проваль. Зупинити екологічну катастрофу на території Солотвина взявся Європейський Союз, який створив Міжнародний проєкт ImProDiReT, що фінансується Європейською комісією та реалізується партнерами з Великобританії, Нідерландів, Польщі та України. Він спрямований на виконання рекомендацій місії ЄС із подолання надзвичайної ситуації в смт Солотвино та підвищення обізнаності населення щодо проявів стихійних лих.

Читати далі