Пошук

У Тячеві провели культурно-мистецький захід до Дня Соборності (ФОТО)

Сьогодні, 22 січня, у Тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбувся культурно-мистецький захід з нагоди державного свята – Дня Соборності України та 75-ї річниці утворення Закарпатської області у складі Української республіки під назвою «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг». Організаторами заходу виступили відділ культури Тячівської міської ради та КЗ «Організаційно-методичний центр культури та мистецтва Тячівської міської ради».

Читати далі

У Тячеві з нагоди Дня Соборності поклали квіти до пам’ятника Т.Шевченку (ФОТО)

Сьогодні, 22 січня, у Тячеві керівники районної, міської влади, громадськість долучились до святкування Дня Соборності України. З цієї нагоди кошики з квітами до пам’ятника Тарасові Шевченку поклали Тячівський міський голова Іван Ковач, голова Тячівської районної ради Юрій Берінде, перший заступник голови Тячівської РДА Олександр Шеверя та інші.

Читати далі

22 січня у Тячеві відзначатимуть День Соборності України та 75-ї річницю утворення Закарпатської області у складі України

22 січня 2021 року о 10.00 у місті Тячів з урахуванням карантинних обмежень відбудеться покладання квітів до пам’ятника видатному українському поету, прозаїку, драматургу, Т.Г.Шевченка.

Читати далі