Пошук

У Руському Полі біля річки Дербачки освятили воду (ФОТО)

19 січня, у день Хрещення Господнього, або ж Богоявлення, в Руському Полі, на березі річки Дербачки, відбулося освячення води. Після богослужіння у церкві благочинний Тячівського округу УПЦ прот. Микола Гамада звершив молитву, занурював хрест у ріку, символічно випустив трьох голубів та освятив воду, яку прихожани принесли з домівок.

Читати далі

У МОЗ розповіли, чи варто пірнати в ополонку на Водохреща?

Одноразове купання в ополонці навряд чи оздоровить вас, навпаки - купання в крижаній воді без підготовки може стати причиною проблем зі здоров’ям. Водночас, холодна вода загалом має добрий вплив на організм, за умови, що загартовуватись ви будете правильно і поступово.

Читати далі

На Закарпатті рятувальники ДСНС слідкуватимуть за безпекою водохрещенських купань

19 січня – у день великого свята Хрещення Господнього багато закарпатців будуть здійснювати обряд занурення у воду, адже, за народними повір’ями, саме цього дня вона набуває цілющих властивостей і здатна лікувати тілесні та духовні недуги. Відтак, у всіх населених пунктах Закарпаття відбуватимуться богослужіння, після яких у спеціально відведених місцевою владою місцях люди зможуть зануритися у воду.

Читати далі

Мешканці Дубового відзначили Богоявлення пірнанням у річку Тересва (ФОТО)

Третім і завершальним акордом різдвяно-новорічних святкувань є Йордан, або Водохреща, яке православні та греко-католицькі християни відзначили минулої неділі, 19 січня. Цього дня у всіх храмах пройшли святкові літургії та відбулось освячення води. А опісля дубівчани здійснювали традиційні водохрещенські купання у річці Тересва.

Читати далі