Пошук

Буштинці у парку оновили дитячий майданчик та будують міні-зоопарк (ФОТО)

У селищному парку ім.Б.Хмельницького тривають роботи з благоустрою та будівництва міні-зоопарку. Ініціатором ідеї виступив місцевий мешканець-аніматор Олександр Михалчич, який згуртував односельців на добру справу.

Читати далі

На Тячівщині місцева дорога Буштино-Колочава потребує ремонту (ФОТО)

В той час, як на відрізку автодороги державного значення «Мукачево-Рогатин» у межах Тячівського району розпочалися ремонтні роботи, дороги місцевого значення вкриті ямами і вибоїнами. Окремі ділянки перетворились на майже непроїзні, а ями сягають більше 15 см та більше метра в діаметрі.

Читати далі

У Буштинському парку планують створити міні-зоопарк (ФОТО)

У Буштині продовжують покращувати селищний парк ім.Б.Хмельницького. Завдяки ініціативі жителів селища Олександра Михалчича та Зінаїди Коршинської, які взяли участь і перемогли у відомому телепроекті, минулоріч у ньому з’явилася пара лебедів та інші декоративні птахи, встановили лавочки, а територію впорядкували. Рекреаційна зона ожила і стала улюбленим місцем відпочинку для буштинців і гостей селища.

Читати далі

У Буштино горіла Audi Q7

Сьогодні, 14 квітня, вночі, близько 02:59 сталося загорання автомобіля Audi Q7 за адресою: Тячівський район, смт Буштино, вул. Терешкової.

Читати далі