Пошук

У Тячеві обговорили впровадження проєктів ДФРР

Народний депутат України Василь Петьовка разом з очільником громади Іваном Ковачем обговорювали питання впровадження проєктів Державного фонду регіонального розвитку на території Тячівської громади на поточний рік та перспективу їх реалізації в 2020 році. Участь у робочій зустрічі взяли також депутат Закарпатської обласної ради Голубка Петро та голова правління Тячівської райспоживспілки Іван Бринзяник.

Читати далі

Благодійний фонд «Горгани» дякує доброчинцям за допомогу і запрошує продовжувати допомагати армії

Під час однієї з недавніх поїздок волонтери благодійного фонду «Горгани» привезли на Тячівщину на ремонт автобус IVECO, який використовували військові 128 бригади. Для того, щоб його відновити, треба було придбати дороговартісні запчастини. Оплатити їх зголосився депутат районної ради Іван Бринзяник. Тож ремонт автобуса триває.

Читати далі

«Великий» Іван Бринзяник програв суд

27 січня Тячівський райсуд поклав остаточну законну крапку по справі цивільного судового позову екс-голови РДА, райдепа І.В.Бринзяника до громадянина Володимира Дьолога та газети «Справа Честі» щодо відшкодування моральної шкоди у розмірі по 50 тисяч гривень з кожного з вимогою вибачитися перед Іваном Васильовичом за буцімто надруковану неправдиву інформацію про позивача.

Читати далі