Статті

Петро Лукач з Дубового понад 50 років пропрацював водієм «швидкої» (ФОТО)

Часто пишемо про медичних працівників і зрідка згадуємо тих, хто працює у тилу медицини, допомагаючи лікарям та медсестрам рятувати життя пацієнтів. Тож сьогодні розповімо про одного з таких героїв , про водія «швидкої допомоги» – Петра Івановича Лукача, який вже понад 50 років трудиться у медичній сфері.

Читати далі

Батьки калинівської четверні: «П’ять місяців минули дуже швидко»

Щастя, помножене на чотири, – перед Різдвом Закарпаття облетіла неймовірна новина: у молодої подружньої пари з Тячівщини народилася четверня. Малеча росте не по днях швидко, днями їм виповнилося 5 місяців. Щоправда, додається і турбот. Як живеться сьогодні калинівській четвірні та їх батькам?

Читати далі

Медичний центр Prevention. Професійна турбота про жіноче здоров’я

Тема жіночого здоров’я надзвичайно важлива у сучасному світі стресу, виру гінекологічних та онкологічних захворювань, проблем, пов’язаних з непліддям, вагітністю та виношуванням дитини.

Читати далі

На Тячівщині стартувало вівчарське літування (ФОТО)

З давніх часів жителі Тячівщинизаймаються вівчарством. Ця справа і зараз, у час стрімкої індустріалізації, продовжує жити та розвиватися. Адже знаходяться відчайдухи, що продовжують справу своїх дідів. Серед них й знаний вівчар з Дубового Михайло Декет.

Читати далі