Новини Тячева і Закарпаття

Посада бухгалтера: ключові вимоги і поради для успішного працевлаштування

Бухгалтерський, податковий облік вважають альфою і омегою господарської діяльності будь-якого підприємства. Для його ефективної роботи просто необхідні спеціалісти, які зможуть фіксувати дані про всі проведені фінансові операції, рух коштів, вчасно подавати правильно оформлені звіти та ін. Тому професія бухгалтера завжди актуальна на ринку праці і за умови правильного пошуку, грамотної самопрезентації знайти гідне місце можна навіть без досвіду.

Читати далі

Буштинка склала ЗНО з англійської мови на 198 балів

Випускниця Буштинської ЗОШ І-ІІІ стІрина Пейтер склала ЗНО з англійської мови на 198 балів, а з української – на 181, дещо менше балів – 173 – отримала на тестуванні з математики. Якщо високий бал на тестуванні з англійської мови для дівчини не дивина, то для отримання хорошого результату на ЗНО з української мови школярці довелось старанно та наполегливо готуватися.

Читати далі

Черги на кордонах Закарпаття: люди по дві доби очікують на виїзд з країни (ВІДЕО)

Сон в автівках. На узбіччі гори сміття та відсутність можливості відвідати вбиральню. Ускладнює пекельне очікування - палюче сонце. Такі реалії тих, хто хоче покинути країну.

Читати далі

Мешканець Лопухова три дні тому пішов у ліс, й досі не повернувся: рятувальники розпочали пошуки

Вчора рятувальників повідомили про те, що ще 11 серпня, в обід, мешканець с. Лопухово 1978 р.н., пішов у напрямку лісу та не повернувся. Зв'язок із ним відсутній.

Читати далі