Новини Тячева і Закарпаття

Школяр із Красної переміг у конкурсі «Тиса – молодша сестра Дунаю» (ФОТО)

До Дня Дунаю, який традиційно відзначають 29 червня, Басейнове управління річки Тиси разом з співорганізаторами: Басейновою радою річки Тиси, громадськими організаціями «Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги» та «ЕКОСФЕРА» провели серед школярів творчий конкурс екологічного спрямування «Тиса – молодша сестра Дунаю».

Читати далі

У Тячівській районній лікарні хворих на Ковід-19 третій місяць лікують без оплати НСЗУ

Вже третій місяць у Тячівській районній лікарні лікують хворих на коронавірусну інфекцію Ковід-19 без пакету медпослуг НСЗУ, тобто Національна служба здоров’я служби України не оплачує закладу цю послугу. Про це сьогодні повідомив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич в актуальному інтерв’ю нашому виданню. Якою зараз є ситуація у лікарні та як медики справляються з навантаженням – про це та інше у відповідях керівника медзакладу.

Читати далі

Онлайн послуги пенсійного фонду (ВІДЕО)

Онлайн сервіси Пенсійного фонду України стають все більше доступними для користувачів. Для зручності створений портал електронних послуг, спектр отримання яких у режимі онлайн зростає. Особливо актуально це під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу в країні.

Читати далі