Надіслати
НОВИНУ
 
09.07.2013    П:2071 К:0
На Тячівщині нагороджували батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу
8 липня в Україні відзначали День родини. З нагоди свята у приміщенні Тячівської райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва державної адміністрації з прийомними батьками та батьками-вихователями Тячівщини.

Як повідомляють у Тячівській райдержадміністрації, наразі у районі на обліку перебуває 237 дітей: з них 75 дітей-сиріт та 162 дитини, позбавлені батьківського піклування. Сімейними формами виховання охоплено 215 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування (90,7%). На даний момент влаштування у сім’їпотребує 21 дитина, що виховується в інтернатних закладах.

У Тячівському районі функціонує 1 будинок сімейного типу сім’ї Варга, в якому виховуються 5 дітей та 7 прийомних сімей, в кожній з яких виховується по1 дитині.

Цього дня за вагомий особистий внесок у справу виховання та забезпечення умов всебічного розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та з нагоди Дня родини грамотою Тячівської районної державної адміністрації нагородили батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу сім’ю Варга, а також оголосили подяки прийомним батькам: Володимиру Міщенко, Ганні Соймі, Валентині та Василю Бенчак, Миколі та Марії Куцин, Михайлу та Любові Немеш, Володимиру та Ганні Кузьма, Василю та Стеллі Грин. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi