Надіслати
НОВИНУ
 
4/9/2014    П:1309 К:1
В Тячівському міжрайонному управлінні водного господарства розпочався місячник охорони праці (ФОТО)
Метою місячника є привернення уваги громадськості до проблем травматизму, нещасних випадків на підприємстві та до просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочих місцях.
Провідним фахівцем з охорони праці Тячівського МУВГ – Пейтер Н.В., розроблено план заходів щодо проведення місячника з охорони праці, безпеки  життєдіяльності з 01 по 30 квітня 2014 року в Тячівському МУВГ.


Згідно плану на базі управління розпочалося проведення теоретичних занять щодо вивчення нормативних документів з охорони праці, безпеки життєдіяльності та техніці безпеки.

У 2014 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом "Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві".

Про актуальність відповідної тематики 07.04.14 року розповіла працівникам Тячівського МУВГ провідний фахівець з ОП Наталія Василівна.

Сьогодні хімічні речовини та їх сполуки є одними з основних як у повсякденному житті людини, так і на виробництві. Зокрема, атмосфера Землі – повітряна суміш різних газів, є хімічними елементами та перебувають у відносно постійному об’ємному співвідношенні. Але в результаті людського фактору, виробничої діяльності хімічними речовинами забруднюються водні ресурси, у повітря надходять різні хімічні речовини та їх сполуки, що призводить до зміни складу повітряної суміші та співвідношення газів.
 
Слід зазначити, що всі хімічні речовини залежно від дії та ступеня їх впливу на органызм людини дыляться на класи. Так, за ступенем впливу організм людини, шкідливі речовини на території України поділяються на чотири класи небезпеки: надзвичайно небезпечні, високо небезпечні, помірно небезпечні, мало небезпечні. 

В кінці лекції, працівники підвели підсумки та обговорили питання які виникли під час навчання.

 Тячівське МУВГ
Коментарі (1)
}{y
4/13/2014 10:17:47 AM  |  IP: 37.54.138.***
Бачу дядя Міша туй буде урядувати тай красти

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi