Надіслати
НОВИНУ
 
08.07.2013    П:2753 К:1
У Тячівській районній лікарні встановили комп'ютерний томограф
Новітні технології в області медицини відтепер стали доступними і мешканцям Тячівщини. Відтепер пройти повне якісне медичне обстеження можна на території районної лікарні у медичному центрі ГЕМО МЕДИКА. Тут встановлено 16 спіральний комп’ютерний томограф.
Інвестрором виступила словацька компанія «Гемо Медіка Груп», яка постачає медичне устаткування у європейські країни. Для розташування центру у Тячівській районній лікарні було виділено частину акушерсько-гінекологічного відділення на першому поверсі, де зроблено євроремонт. Кошти виділили з районного бюджету. Загальна вартість проекту становить майже 800 тисяч євро.

На томографі можна досліджувати абсолютно всі внутрішні органи. За допомогою апарату можна робити діагностику захворювань внутрішніх органів з правильністю діагнозу до 90, частіше 100%.

Весь процес повністю автоматизований і проходить багаторівневий контроль якості. Вплив людського фактору зведено до нуля. 

На території центру можна пройти онлайн - консультацію з лікарем в будь-якому куточку світу. На вибір пацієнта та при згоді лікуючого лікаря фахову консультацію забезпечує онлайн-зв'язок. Це суттєва перевага, адже відтепер пройти консультацію можна безпосередньо на місці - немає потреби їхати для цього закордон.
Коментарі (1)
мария
20.02.2014 21:54:21  |  IP: 151.19.225.***
добрий день хорошо я прочитала но скильки то удовольствиє буде коштувати при наших заробитних платах \\\\ А безробитьньго як зним НО наши врачи без взятки....хахаха непоставиш в карман на хвору людину неподивлятся пальцем неповорохнуть...ДА ЦЕ ПРАВДА\\\4

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi