Надіслати
НОВИНУ
 
7/8/2013    П:2395 К:0
Талановиті школярі Тячівщини відпочинуть на Чорному морі
Талановитих учнів шкіл Тячівського району, які займали призові місця з предметних районних, обласних та всеукраїнських олімпіад, а також Малої академії наук нагородили безкоштовними путівками на відпочинок на морі.

Вісімдесят школярів відправились в ДОЗ «Сперанца», що знаходиться в Одеській області на узбережжі Чорного моря. Відпочинок триватиме три тижні, протягом яких на дітей чекають розваги, конкурси, змагання і маса незабутніх вражень.


Поїздка відбувається за сприяння керівництва Тячівської районної державної адміністрації, в особі голови райдержадміністрації Івана Бринзяника та начальника управління освіти, молоді та спорту Михайла Довжанина.


«Я дуже рада, що маю можливість поїхати на такий відпочинок і все лише завдяки тому, що добре вчилась. Думаю, там мені сподобається, нарешті побачу море і можливо заведу нових друзів» - розповіла школярка Олександра.


Учениця Наталія, яка теж відправилась на відпочинок, зізналась, що мріяла зайняти призове місце на олімпіаді і отримати в подарунок відпочинок на морі. «Настрій чудовий з самого ранку. Задоволена тим, що все вийшло. Впевнена, що відпочинок запам’ятається на довго» - говорить вона.                                                                                                                                                                                    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi