Надіслати
НОВИНУ
 
7/5/2013    П:5967 К:1
Коли добудують міст у Буштині - не відомо
Такий висновок можна зробити з відповіді голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди на запит від нардепа Василя Петьовки.
"Будівництво автомобільного мосту через р. Теребля в смт Буштино на автомобільній дорозі державного значення Мукачево-Рахів-Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів, км 90+227 здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, розподіл яких затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Державного агентства автомобільних доріг України.

За інформацією служби автомобільних доріг у Закарпатській області Державним агентством автомобільних доріг України сформовано проект переліку об’єктів будівництва і ремонтів автомобільних доріг загального користування на 2013 рік, у якому передбачено виділення 7,0 млн. грн. для завершення будівництва нового автомобільного мосту. Відповідний перелік об’єктів затверджуватиметься Кабінетом Міністрів України", - цитує фрагмент відповіді Марія Думнич в інтерв'ю газеті "Дружба", додаючи: "Напрошується не надто оптимістичний висновок: завершення будівництва нового мосту у Буштині відтерміновується  на невизначений термін". 
Коментарі (1)
Чунга Чанг (китайиць)
12/8/2015 12:45:58 PM  |  IP: 31.41.90.***
муст добудуют ни при нашуй тямці. Вільна Україна муст ни добудує. Бо чуть-чуть наклала у ногавиці.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi