Надіслати
НОВИНУ
 
3/26/2020    П:45 К:0
Зеленський закликав народних депутатів працювати й ухвалювати важливі закони
Президент України Володимир Зеленський закликає народних депутатів України працювати й ухвалювати важливі закони в інтересах країни і всіх її громадян повідомляє Інтерфакс
Це спільна боротьба, де ми переможемо тільки разом. Особливо це повинні зрозуміти народні депутати, у яких сьогодні немає іншого вибору, як працювати. Якщо хтось із них забув, я нагадаю слова депутатської присяги: "Виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників". І тут ключовою є кожна частина: і "в інтересах усіх співвітчизників", і "виконувати свої обов'язки", - сказав він у своєму зверненні до українців у п'ятницю.

Зеленський вважає, що коли українські лікарі працюють майже без відпочинку, коли тисячі військових перебувають в окопах, "депутату має бути соромно щось говорити про страх".

"Страх у вас може бути тільки один - втратити довіру українського народу. Закликаю народних обранців думати про ухвалення важливих законів, яких потребує економіка, які наповнять бюджет життєво необхідними засобами. Країна не зупиняється, країна працює. І ви - не виняток", - наголосив він.

 
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi